Obozy narciarskie dla rodzin z dziećmi

Nauka jazdy na nartach dla dzieci w Krakowie

Niedziele narciarsko-snowboardowe

Nauka jazdy na snowboardzie dla dzieciJednodniowe, niedzielne wyjazdy połączone z nauką oraz doskonaleniem jazdy na nartach lub snowboardzie. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Oferta obejmuje dojazd i powrót autokarem, szkolenie z instruktorami narciarstwa/snowboardu ok. 4h z przerwą regeneracyjną na posiłek. Oferta nie zawiera opłat za wyciągi oraz ciepłego posiłku na stoku.
Ponadto dla osób dorosłych istnieje możliwość wykupienia samego przejazdu autokarem – dla rodziców/opiekunów dzieci uczestniczących w zajęciach narciarskich/snowboardowych.

Nauka jazdy na nartach dla dzieci

Zajęcia narciarskie dla dzieci w wieku 4-6 lat, prowadzone podczas jednodniowych wyjazdów weekendowych. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci początkujących i jeżdżących na nartach, prowadzone w małych grupach. Stosujemy ćwiczenia i zadania dostosowane do wieku i umiejętności młodych narciarzy. Podczas szkolenia korzystamy z kolorowych pachołków, tyczek, aby dodatkowo urozmaicić im chwile na nartach. Pod okiem instruktorów spędzą z nami niezapomniane chwile w atmosferze dobrej zabawy doskonaląc naukę jazdy
I stopień – pierwsze kroki dla najmłodszych są najtrudniejsze, dlatego nasi instruktorzy prowadzą zajęcia indywidualne lub max. 2 – 3 osobowych grupach. Zajęcia urozmaicane są przerwami na zabawę i odpoczynek.
II stopień – dzieci, które osiągnęły już umiejętności samodzielnego poruszania po stoku (kontrolowania prędkości, samodzielna jazda wyciągiem, hamowanie przed przeszkodą) dobierane są w grupy (3 – 5 os.), gdzie wraz z instruktorem doskonalą nabyte umiejętności i uczą się samodzielnego korzystania ze stoku.

Obozy narciarskie dla dzieci – zimowe i rodzinne

To całościowa oferta aktywnego wypoczynku skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych.
Podczas obozów zimowych szkolimy umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie. Każdy obóz organizowany jest w pobliżu stoków posiadających różne stopnie trudności. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy po szaleństwach narciarskich, także organizują zajęcia sportowe oraz gry terenowe po południu i wieczorem .
Obozy rodzinne to oferta dla tych z Państwa, którzy chcą towarzyszyć swoim dzieciom podczas ich pierwszych kroków w zdobywaniu kolejnych stopni wtajemniczenia obozowego. Podczas, gdy dzieci zajęte będą zabawą z rówieśnikami i doskonaleniem swoich umiejętności narciarskich Wy możecie relaksować się na słońcu, spędzić czas na nartach lub w hotelowym SPA.

Zapytania o szczegóły oferty proszę kierować na: biuro@agamasport.pl lub 664 455 766

Nauka jazdy na nartach dla najmlodszych