Urodziny dla dzieci Kraków

Szukasz pomysłu gdzie w Krakowie zorganizować urodziny dla dziecka w każdym wieku? Zrobimy dla Was niezapomnianą zabawę – przygodę ze sportem, którą długo będzie wspominać.

Dzieci koło jaskini na urodzinach w KrakowieWiemy jaką olbrzymią uwagę dzieci poświęcają swoim urodzinom – to dla nich jeden z najbardziej istotnych dni w roku. Oczywiście liczą się prezenty, ale nie tylko – znajomi, koledzy i koleżanki oraz świetna zabawa. Dlatego Agama Sport proponuje dla Twojego dziecka wspaniałą i pełną wrażeń przygodę urodzinową. Świętowanie urodzin z nami to wesoła zabawa, która sprawi, że przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka będzie wyjątkowe i niezapomniane.

Sportowe urodziny dla dziecka w Krakowie to nasza propozycja wspaniałej zabawy według autorskiego scenariusza. Nasza propozycja urodzin to prawie 3 godziny aktywności wypełnione po brzegi atrakcjami na sportowo, zakończone poczęstunkiem, dmuchaniem świeczek na torcie i składaniem życzeń przez zaproszonych gości w specjalnie przygotowanym miejscu, gdzie dzieci po zabawie mogą odpocząć, napić się i zjeść. Urodziny odbywają się w Krakowie na ośrodkach sportowych, w parkach, basenach. Istnieje możliwość zorganizowania zajęcia dla dzieci w domu Jubilata.

Urodziny dla dzieci – miejsca w Krakowie

Jak wyglądają u nas urodziny dla dzieci? Czas trwania urodzin to 2,5 h, odbywają się na terenie obiektu sportowego: AWF, WKS Wawel, TS Wisła lub KS Bronowianka w Krakowie, w zależności od tego które miejsce na urodziny wybierzecie i gdzie będą wolne sale. Urodziny dla dzieci robimy w formie  sportowej. Dyscypliny dobieramy w zależności od preferencji Jubilata. Dzieci dzielimy na 2 drużyny. Przez ok. 2h bawimy się z dziećmi przez 20 trwa poczęstunek i składanie życzeń. Każdy scenariusz urodzin dla dzieci w Krakowie zawiera twórcze zabawy jak np: szukanie skarbu oraz zabawy wg wybranej konwencji.

W trakcie trwania zabawy urodzinowej robimy krótkie  przerwy, podczas, których dzieci mogą się napić i nabrać sił. Chociaż ten element bardzo rzadko występuje ze względu na atrakcyjność imprezy – uczestnikom szkoda czasu.

Bardzo często się zdarza, że plan urodzin ewoluuje podczas urodzin i dostosowujemy go do życzeń dzieci – jedną zabawę wydłużamy lub skracamy – wszystko zależy od Jubilata i jego gości.

Urodziny dla dzieci w Krakowie robimy w konwencji:

 • Zabawa w szukanie skarbu na urodzinach dla dzieci Krakówmini olimpiada na obiektach sportowych na terenie Krakowa, (dyscypliny: piłka nożna, strzelanie z łuku, unihokej, skok w dal, bieg i sztafeta, rzut dyskiem lub pchnięcie kulą, wybrane rozgrywki drużynowe, szukanie skarbu). Zapoznajemy dzieci z poszczególnymi dyscyplinami i na prawdziwych obiektach przeprowadzamy z nimi kolejne konkurencje lub wybieramy ulubioną dyscyplinę Jubilata i z instruktorem spędzamy ten jedyny dzień bawiąc się w to co lubimy robić najbardziej. Po rozgrywkach następuję szukanie skarbu.
 • jazda bez trzymanki na obiekcie WKS Wawel lub w Parku Jordana, Parku Lotników Polskich – przy Arenie, na Kolnej (dyscypliny: jazda na rolkach, unihokej, szukanie skarbu). Jeździmy na rolkach , zdobywamy nowe umiejętności i wspaniale się bawimy mając kółka przy butach. Jest też czas na szukanie skarbu!
 • wodne szaleństwo na obiekcie KS Bronowianka, Uniwersytetu Pedagogicznego – przy Błoniach, w Hotelu Daisy na Woli Justowskiej (szukanie skarbu, zabawy wodne na basenie, sztafety wodne, piłka wodna). Tu zaczynamy od szukania skarbu, a następnie po emocjach związanych z wyłapaniem strażników rozpoczynam wodne zabawy dostosowane do umiejętności dzieci.
 • podchody w lesie w okolicach Kopca Kościuszki. Według specjalnie przygotowanej mapy szukamy punktów, musimy przy nich wykonać zadanie, które pozwoli nam dotrzeć do celu i wyłapać strażników do których dzieci otrzymują czołówki ponieważ skarb jest schowany w jaskini. Na życzenie Jubilata możemy podchody zrobić używając kompasów lub używając Alfabetu Morse’a.

Każdą z powyższych urodzinowych scenariuszy kończymy składaniem życzeń, dmuchaniem świeczek na urodzinowym torcie i wręczeniem prezent dla jubilata. Możemy to przygotować w terenie lub w obiekcie gastronomicznym w pobliżu wybranego miejsca zabawy.

Koszty urodzin dla dzieci w Krakowie

1150 PLN do 10 uczestników urodzin dla dzieci, każde następne dziecko to koszt 30 zł za osobę. Urodziny trwają 2,5 godziny. W tym jest:

 • Zajęcia na basenie podczas urodzin dla dzieci Kraków2 godziny zabawy urodzinowej wg wybranego scenariusza,
 • opieka 2 instruktorów-wychowawców,
 • poczęstunek (ciastka, cukierki, słone przekąski itp.), napoje (soki, cola, woda niegazowana),
 • upominki dla gości Jubilata (każdy dostanie zabawkę – strażnika),
 • 2x bezalkoholowy szampan dla dzieci ,
 • kolorowa zastawa (obrus, talerzyki, kubeczki, serwetki),
 • sprzęt sportowy oraz opracowane mapy, wynajęcie sal sportowych

800 PLN – do 10 uczestników urodzin dla dzieci, każde następne dziecko to koszt 15 zł za osobę. Urodziny dla dzieci bez poczęstunku możemy zorganizować np w Parku Jordana, na Kopcu Kościuszki lub w innym wybranym miejscu. Impreza urodzinowa może też być zorganizowana w domu u Jubilata, w okolicach Kopca Kościuszki – Kraków. Zabieramy tylko dzieci na sport i szukanie skarbu. Urodziny wtedy trwają 2 godziny. W tym jest:

 • 2 godziny zabawy urodzinowej wg wybranego scenariusza,
 • opieka 2 instruktorów-wychowawców, upominki dla gości Jubilata (każdy dostanie zabawkę – strażnika),
 • 2x bezalkoholowy szampan dla dzieci,
 • sprzęt sportowy oraz opracowane mapy.

Zwiedzanie podczas urodzin Kraków250 PLN -mamy też ofercie propozycje urodzin dla maluszków 3-4 latków. Instruktor przychodzi do domu Jubilata i prze godzinę bawi się z dziećmi na sportowo, skręca też balony oraz chętnym pomaluje twarze. Cena zawiera:

 • 1 godzinę zabawy urodzinowej baloniki,
 • upominek dla każdego dziecka.

W celu omówienia wszelkich szczegółów związanych z organizacją urodzin i rezerwacją terminu prosimy o kontakt: biuro@agamasport.pl

Nasza polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane firmy (adres email, nazwisko, adres korespondencyjny) są chronione.
Przeczytaj także regulamin korzystania.