Urodziny dla dzieci Kraków

Szukasz pomysłu gdzie w Krakowie zorganizować urodziny dla dziecka w każdym wieku? Zrobimy dla Was niezapomnianą zabawę – przygodę ze sportem, którą długo będzie wspominać.

Dzieci koło jaskini na urodzinach w KrakowieWiemy jaką olbrzymią uwagę dzieci poświęcają swoim urodzinom – to dla nich jeden z najbardziej istotnych dni w roku. Oczywiście liczą się prezenty, ale nie tylko – znajomi, koledzy i koleżanki oraz świetna zabawa. Dlatego Agama Sport proponuje dla Twojego dziecka wspaniałą i pełną wrażeń przygodę urodzinową. Świętowanie urodzin z nami to wesoła zabawa, która sprawi, że przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka będzie wyjątkowe i niezapomniane.

Sportowe urodziny dla dziecka w Krakowie to nasza propozycja wspaniałej zabawy według autorskiego scenariusza. Nasza propozycja urodzin to prawie 3 godziny aktywności wypełnione po brzegi atrakcjami na sportowo, zakończone poczęstunkiem, dmuchaniem świeczek na torcie i składaniem życzeń przez zaproszonych gości w specjalnie przygotowanym miejscu, gdzie dzieci po zabawie mogą odpocząć, napić się i zjeść. Urodziny odbywają się w Krakowie na ośrodkach sportowych, w parkach, basenach. Istnieje możliwość zorganizowania zajęcia dla dzieci w domu Jubilata.

Spis treści - urodziny dla dzieci

Urodziny dla dzieci – miejsca w Krakowie

Jak wyglądają u nas urodziny dla dzieci? Czas trwania urodzin to 2,5 h, odbywają się na terenie obiektu sportowego: AWF, WKS Wawel, TS Wisła lub KS Bronowianka w Krakowie, w zależności od tego które miejsce na urodziny wybierzecie i gdzie będą wolne sale. Urodziny dla dzieci robimy w formie  sportowej. Dyscypliny dobieramy w zależności od preferencji Jubilata. Dzieci dzielimy na 2 drużyny. Przez ok. 2h bawimy się z dziećmi przez 20 trwa poczęstunek i składanie życzeń. Każdy scenariusz urodzin dla dzieci w Krakowie zawiera twórcze zabawy jak np: szukanie skarbu oraz zabawy wg wybranej konwencji.

W trakcie trwania zabawy urodzinowej robimy krótkie  przerwy, podczas, których dzieci mogą się napić i nabrać sił. Chociaż ten element bardzo rzadko występuje ze względu na atrakcyjność imprezy – uczestnikom szkoda czasu.

Bardzo często się zdarza, że plan urodzin ewoluuje podczas urodzin i dostosowujemy go do życzeń dzieci – jedną zabawę wydłużamy lub skracamy – wszystko zależy od Jubilata i jego gości.

Urodziny dla dzieci w Krakowie robimy w konwencji:

 • Zabawa w szukanie skarbu na urodzinach dla dzieci Krakówmini olimpiada na obiektach sportowych na terenie Krakowa, (dyscypliny: piłka nożna, strzelanie z łuku, unihokej, skok w dal, bieg i sztafeta, rzut dyskiem lub pchnięcie kulą, wybrane rozgrywki drużynowe, szukanie skarbu). Zapoznajemy dzieci z poszczególnymi dyscyplinami i na prawdziwych obiektach przeprowadzamy z nimi kolejne konkurencje lub wybieramy ulubioną dyscyplinę Jubilata i z instruktorem spędzamy ten jedyny dzień bawiąc się w to co lubimy robić najbardziej. Po rozgrywkach następuję szukanie skarbu.
 • jazda bez trzymanki na obiekcie WKS Wawel lub w Parku Jordana, Parku Lotników Polskich – przy Arenie, na Kolnej (dyscypliny: jazda na rolkach, unihokej, szukanie skarbu). Jeździmy na rolkach , zdobywamy nowe umiejętności i wspaniale się bawimy mając kółka przy butach. Jest też czas na szukanie skarbu!
 • wodne szaleństwo na obiekcie KS Bronowianka, Uniwersytetu Pedagogicznego – przy Błoniach, w Hotelu Daisy na Woli Justowskiej (szukanie skarbu, zabawy wodne na basenie, sztafety wodne, piłka wodna). Tu zaczynamy od szukania skarbu, a następnie po emocjach związanych z wyłapaniem strażników rozpoczynam wodne zabawy dostosowane do umiejętności dzieci.
 • podchody w lesie w okolicach Kopca Kościuszki. Według specjalnie przygotowanej mapy szukamy punktów, musimy przy nich wykonać zadanie, które pozwoli nam dotrzeć do celu i wyłapać strażników do których dzieci otrzymują czołówki ponieważ skarb jest schowany w jaskini. Na życzenie Jubilata możemy podchody zrobić używając kompasów lub używając Alfabetu Morse’a.

Każdą z powyższych urodzinowych scenariuszy kończymy składaniem życzeń, dmuchaniem świeczek na urodzinowym torcie i wręczeniem prezent dla jubilata. Możemy to przygotować w terenie lub w obiekcie gastronomicznym w pobliżu wybranego miejsca zabawy.

Koszty urodzin dla dzieci w Krakowie

1150 PLN do 10 uczestników urodzin dla dzieci, każde następne dziecko to koszt 30 zł za osobę. Urodziny trwają 2,5 godziny. W tym jest:

 • Zajęcia na basenie podczas urodzin dla dzieci Kraków2 godziny zabawy urodzinowej wg wybranego scenariusza,
 • opieka 2 instruktorów-wychowawców,
 • poczęstunek (ciastka, cukierki, słone przekąski itp.), napoje (soki, cola, woda niegazowana),
 • upominki dla gości Jubilata (każdy dostanie zabawkę – strażnika),
 • 2x bezalkoholowy szampan dla dzieci ,
 • kolorowa zastawa (obrus, talerzyki, kubeczki, serwetki),
 • sprzęt sportowy oraz opracowane mapy, wynajęcie sal sportowych

800 PLN – do 10 uczestników urodzin dla dzieci, każde następne dziecko to koszt 15 zł za osobę. Urodziny dla dzieci bez poczęstunku możemy zorganizować np w Parku Jordana, na Kopcu Kościuszki lub w innym wybranym miejscu. Impreza urodzinowa może też być zorganizowana w domu u Jubilata, w okolicach Kopca Kościuszki – Kraków. Zabieramy tylko dzieci na sport i szukanie skarbu. Urodziny wtedy trwają 2 godziny. W tym jest:

 • 2 godziny zabawy urodzinowej wg wybranego scenariusza,
 • opieka 2 instruktorów-wychowawców, upominki dla gości Jubilata (każdy dostanie zabawkę – strażnika),
 • 2x bezalkoholowy szampan dla dzieci,
 • sprzęt sportowy oraz opracowane mapy.

Zwiedzanie podczas urodzin Kraków250 PLN -mamy też ofercie propozycje urodzin dla maluszków 3-4 latków. Instruktor przychodzi do domu Jubilata i prze godzinę bawi się z dziećmi na sportowo, skręca też balony oraz chętnym pomaluje twarze. Cena zawiera:

 • 1 godzinę zabawy urodzinowej baloniki,
 • upominek dla każdego dziecka.

W celu omówienia wszelkich szczegółów związanych z organizacją urodzin i rezerwacją terminu prosimy o kontakt: biuro@agamasport.pl

Nasza polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane firmy (adres email, nazwisko, adres korespondencyjny) są chronione.
Przeczytaj także regulamin korzystania.

 

Najczęściej zadawane pytania FAQ - urodziny

Generalnie koszt 2h urodzin dla dzieci z 2 animatorami, super zabawą i upominkami to około 700 PLN.

Oczywiście jest to sama zabawa na wolnym powietrzu. Jeżeli chcemy dodać do tego poczęstunek, tort czy najem sali koszt będzie większy.

Jak widzimy koszt urodzin dla dzieci zależy od wielu czynników. Podstawowe to czy decydujemy się na urodziny na wolnym powietrzu czy w budynku. Wpływ na cenę urodzin ma też czy organizujemy dla dziecka samą zabawę i poczęstunek robimy we własnym zakresie czy zamawiamy cały pakiet czyli zabawa z poczęstunkiem. Czy wliczamy upominki dla gości i jak długo zabawa ma trwać. Czy organizator zapewnia wodę czy dowieziemy ją sami. Dobrym pomysłem jest zrobienie imprezy dla 2 czy 3 dzieci czyli z ulubionym kolegą wtedy koszt dla rodziców rozkłada się na 2 lub 3 osoby.

Tak, dzieci podczas urodzin organizowanych przez naszą firmę, mają zawsze do opieki 2 instruktorów/animatorów. Jeżeli liczba dzieci jest większa niż 20 osób zawsze jest dodatkowa osoba do pomocy.

Mamy w ofercie przede wszystkim urodziny o tematyce sportowej. Jest podczas imprezy dużo ruchu i zabawy. Staramy się, żeby zabawa odbywała się na wolnym powietrzu i nawet brak słońca nam nie przeszkadza. Ważne, żeby było bezpiecznie i wesoło. Proponujemy:

 • olimpijska przygodę podczas, której zapoznajemy dzieci z wybranymi dyscyplinami olimpijskimi (sztafeta, skok w dal, pchnięcie kulą, strzelanie z łuku)
 • gry drużynowe (piłka nożna, koszykówka, siatkówka, unihokej)
 • urodziny na basenie z piłką wodną i zabawami w wodzie
 • urodziny na rolkach w dedykowanym parki z nauką elementów slalomu
 • najbardziej lubiane przez dzieci podchody pod Kopcem z łapaniem strażników w jaskini i szukaniem skarbu.

Wystarczy przyjść o ustalonej godzinie. Nie ma potrzeby przychodzenia wcześniej, ponieważ nasi instruktorzy wszystko przygotują i czekają na gości. Urodziny zaczynamy rozgrzewką, więc nawet goście, którzy przyjdą troszkę później nie stracą nic z zabawy.

Tak, można przynieść własny tort.

Urodziny możemy zrobić nawet dla 2 osób 😊. Oczywiście im więcej uczestników tym większa zabawa, ale każda ilość dzieci jest mile widziana. A liczbę instruktorów dostosujemy do liczby imprezowiczów tak, żeby podczas zabawy było bezpiecznie.

Nie ma ograniczeń (chyba , że wynikają z obostrzeń). Przy większej liczbie uczestników jest większa liczba instruktorów. Zawsze instruktorzy przychodzą w takiej liczbie, żeby uczestnicy urodzin byli bezpieczni i dobrze się bawili.

Tak. Zawsze ustalamy rodzaj i ilość poczęstunku. Dostosowujemy też do specyficznych wymagań uczestników (dieta bezglutenowa). Należy tylko przed imprezą zaznaczyć jaką żywność jubilat i jego goście lubią lub mogą jeść.

Ubieramy się na sportowo, wygodnie, tak, żeby można było swobodnie biegać. Jeżeli urodziny są na sali to poprośmy uczestników o obuwie na zmianę i strój jak na gimnastykę. Jeżeli organizujemy urodziny w terenie (boisko, park, las) to ubieramy dzieci w wygodne buty, dresy, podkoszulek i bluzę w razie chłodniejszej pogody, taka, którą można zdjąć jak jest ciepło.

Tak, wpłacamy zaliczkę w wysokości 100 PLN, wcześniej przelewem na konto podane w zakładce KONTAKT