Obozy narciarskie dla dzieci Kraków

Spis treści – obozy narciarskie dla dzieci

1. Obóz narciarski dla dzieci w Krynicy Zdrój
2. W cenie
3. Półkolonie, kolonie dla dzieci narciarsko-snowboardowe
4. Jak wygląda dzień?
5. Co zabieramy ze sobą
6. Cena zawiera
7. Najczęściej zadawane pytania odnośnie obozów narciarskich dla dzieci – FAQ

Obóz narciarski dla dzieci i młodzieży w Krynicy Zdrój

Obozy zimowe dla dzieci: termin: 28.01.2022 – 04.02.2023. Koszt obozu: 2350 PLN, plus koszt karnetu. Miejsce: Krynica Zdrój, jeździmy na stoku: Tylicz Ski

Obóz rodzinny narciarsko-snowboardowy w bajecznej Krynicy Zdrój. Śpimy w prestiżowym Hotelu, w którym fantastyczna obsługa gastronomiczna umila przyjezdnym pobyt pysznymi posiłkami. Obóz ma charakter rodzinny, ponieważ możemy pojechać wraz z naszymi pociechami, żonami, mężami, dziadkami i innymi członkami rodziny, by spędzać ferie w domowej atmosferze ale mieć też chwilę wytchnienia, w czasie gdy my organizujemy aktywności dla uczestników. W programie pełna gama różnorodnych zajęć dla pociech oraz coś dla starszych :). W pierwszej kolejności skupiamy się na nauce jazdy na nartach/snowboardzie (dyscyplina do wyboru przy zgłoszeniu), jednak aby odpocząć od zimowego szaleństwa, bo jak wiadomo co za dużo to nie zdrowo 😊 zaplanowaliśmy również wyjścia na basen i codzienne zajęcia sportowo rekreacyjne na terenie ośrodka . Wieczory będziemy spędzać aktywnie biorąc udział w grach terenowych. Czas spędzony z nami jest pełen zabaw, ruchu i radości.

Do południa możesz odpocząć lub poszusować , a my będziemy szaleć, oczywiście bezpiecznie z Twoim dzieckiem na nartach lub desce.
Po południu możesz poczytać, iść na spacer lub spędzić czas aktywnie , a Twoja pociecha pójdzie z nami na basen lub na grę terenową, albo pobawi się z nami w hotelu.
Wieczorem możesz…. wszystko , a dziecko…. Oczywiście z nami pogra w tenis-stołowy, nauczy się gier zespołowych i wyciszy podczas zabaw rekreacyjnych
Jeden wieczór spędzamy wszyscy wspólnie na góralskim ognisku w regionalnej chacie…..oczywiście jak chcesz 😊

W cenie:

 • Obozy narciarsko-snowboardowe dla dziecizakwaterowanie w pięknych pokojach 2,3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
 • 3 posiłki dziennie śniadanie obiad i kolacja
 • przejazd autokarem (przewóz sprzętu narciarskiego), opieka wychowawców,instruktorów szkolenia narciarskie i snowboardowe,
 • zajęcia na basenie, animacje sportowe, gry terenowe,
 • nagrody, dyplomy i medale dla dzieci, ubezpieczenie nnw.

Półkolonie, kolonie dla dzieci narciarsko-snowboardowe

Termin 1: 06.02 – 10.02.2023. Koszt: 890 PLN, plus koszt karnetu. Miejsce: Kraków-wybrany stok narciarski 

Termin 2: 30.01 – 03.02.2023. Koszt: 890 PLN, plus koszt karnetu. Miejsce: Kraków-wybrany stok narciarski

Codzienne wyjazdy na stok narciarski w pobliżu Krakowa. Wyjazd o 8.00, powrót ok 16.00 Codziennie bawimy się doskonaląc umiejętności jazdy na wybranym sprzęcie zimowym przez 4 godziny na stoku z przerwą regeneracyjną. W programie nauka jazdy na nartach/snowboardzie (dyscyplina do wyboru przy zgłoszeniu).

Jak wygląda dzień:

 • Zbiórka i wyjazd z Krakowa
 • Przyjazd na stok, przygotowanie do jazdy, sprawdzenie sprzętu, rozgrzewka
 • 1 część białego szaleństwa
 • Przerwa regeneracyjna na posiłek
 • 2 część białego szaleństwa
 • Zbiórka, pakowanie, wyjazd do Krakowa
 • Przyjazd i przekazanie dzieci rodzicom

Co zabieramy ze sobą:

 • Sprawny sprzęt, obowiązkowo kask
 • Narciarskie spodnie, rękawice, kominiarkę
 • Ubrania dopasowane do warunków pogodowych
 • Kanapkę/baton/owoc i coś do picia najlepiej w termicznym kubku lub termosie

Cena zawiera:

 • posiłek na stoku
 • przejazd , opieka wychowawców, szkolenie z jazdy na nartach i snowboardzie,
 • nagrody, dyplomy i medale dla dzieci, ubezpieczenie nnw.

ZAPISY NA : biuro@agamasport.pl lub 664 455 766


Najczęściej zadawane pytania odnośnie obozów narciarskich dla dzieci – FAQ

W jaki sposób zapisać dziecko na obóz?

Dziecko najlepiej zapisać poprzez wiadomość mailową wysłaną na adres biuro@agmasport.pl Po wysłaniu zgłoszenia dostarczymy dokumenty, które należy wypełnić i odesłać na nasz adres.

W jakim wieku powinny być dzieci jadące na obóz.

Mamy zróżnicowane grupy wiekowe, zresztą wszystko zależy od konkretnego dziecka. Jedno będzie gotowe na wyjazd w wieku 8 lat, drugie będzie czuło się pewnie na takim obozie w starszym wieku. Nasi najstarsi uczestnicy mają 16/17 lat.

Czy dziecko musi mieć swój sprzęt zimowy? Jest możliwość wypożyczenia?

Własny sprzęt zimowy z pewnością jest najbardziej komfortowym rozwiązaniem. Jednakże istnieje możliwość skorzystania z wypożyczalni, która może okazać się świetnym rozwiązaniem dla tych co dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą po śniegu i nie wiedzą czy preferują deskę czy narty.

Jaki jest koszt wyjazdu dziecka na obóz?

Atrakcyjny. Oferujemy fantastyczną, ale za to bezpieczną zabawę w dobrej cenie. Z nami nie musisz martwić się o ubezpieczenie, czy smaczne i zdrowe posiłki. Wszystko to i wiele więcej zapewniamy w cenie całego obozu.

Czy dzieci na wyjeździe będą ubezpieczone?

Oczywiście! Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem. Poza zwracaniem szczególnej uwagi na zapewnienie warunków nie zagrażających zdrowiu podczas wyjazdu, nasi uczestnicy objęci są polisą.

Czy na obozie będą grupy ze względu na stopień zaawansowania?

Tak, przewidujemy podział na grupy, ponieważ nasi uczestnicy są w różnym wieku i posiadają różne umiejętności. Zabawy i ćwiczenia dostosowujemy do poziomu konkretnych grup.